Автоновини Детройт-2019

Volkswagen представив новий Passat

Фото: Volkswagen

Volkswagen представив північноамериканську версію седана Passat нового покоління. Публічна прем’єра автомобіля відбулася в рамках Детройтського автосалону.

При цьому Volkswagen Passat для ринку США можна назвати абсолютно новим автомобілем – дебютував у Детройті седан побудований на платформі попередника. Німці не захотіли переводити «Пассат» на модульну платформу MQB, як у випадку з європейською версією моделі.

Що стосується зовнішності, то новий Passat схожий на «Джетту» нового покоління, що дебютувала в Детройті на початку 2018 року. Так, Volkswagen Passat отримав горизонтальні елементи на масивній радіаторній решітці, візуально об’єднаною зі зміненими стандартними світлодіодними головними фарами.

Седан укомплектували допрацьованим чотирициліндровим бензиновим мотором, що видає ті ж 176 к. с. (крутний момент збільшився з 250 Нм до 280 Нм). Двигун працює в парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Зокрема, інженери застосували новий електронний блок керування силовим агрегатом і модернізований гідротрансформатор. Від версії з 3,6-літровим двигуном VR6 на американському ринку вирішили відмовитися.

У список доступного обладнання увійшла система стеження за «мертвими» зонами, функція автоматичного екстреного гальмування з розпізнаванням пішоходів, а також адаптивний круїз-контроль і система утримання автомобіля в займаній смузі руху.

Що стосується європейської версії нового Volkswagen Passat, то вона дебютує на початку лютого 2019 року. Випуск автомобілів налагодять в німецькому Емдені. Поки в «Фольксвагені» лише відзначили, що в рестайлінговій моделі використовують інноваційні «допоміжні системи управління і нові рішення для світлотехніки». Крім того, стануть доступними модернізовані мультимедіа з додатковими можливостями.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook