Автоновини

Ударна п’ятирічка: український автопром вирішили рятувати

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало програму порятунку і розвитку українського автомобілебудування на 5 років.

Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

«Міністерство економічного розвитку і торгівлі України невдовзі розпочне створення середньострокової стратегії розвитку галузі автомобілебудування на 5 років», — написав С.Кубів.

Також він додав, що стратегія передбачатиме розвиток українського автопрому, створення робочих місць у цій та суміжних сферах промисловості.

«Завдання: максимальна локалізація виробництва автомобілів в Україні», — зазначив він.

Загрузка...

Про автора

Антон Кучепінков

Антон Кучепінков

9 Коментарів

Натисніть тут

 • Коли чиновники та бюрократи починають лізни в реальний сектор економіки, зі своїми порадами та допомогами, все занчується дуже погано. Ринкові відносини, а не монополія і державна підтримка, ось що може врятувати економіку і промисловість, в тому числі і автомобільну..

  • В Білорусі навіть чиновники врятували МАЗ БЕЛАЗ та інші заводи. В результаті навіть Львів купуватиме 100 МАЗів автобусів а “приватний” ЛАЗ (потужності якого колись складали 8000 автобусів на рік) здох.
   Так що не треба огульно всіх чинуш топити.

 • Що наша автопромисловість зараз випускає. Ланоси (чув, що збираються нарешті знімати з виробництва) це прототип Опель Кадет, німці зняли його з виробництва в кінці 1989р. На фото ЗАЗ Віда, прототип для цієї машинибули Шевроле Авео, в США свого часу ця модель була визнана найгіршою моделью року, ВАЗівськи 04, 05 ,07 які навіть москалі зняли з виробництва більше десяти років назад. І цей “автопром”вони збираються підтримувати?
  І ще одне, китайці, китайські автомобілі (Джилі, чері) за період, коли зайшли на наш ринок, зовнішній вигляд своїх моделей змінювали два рази, машини змінились, принаймі зовнішній вигляд, кардинально це зовсім інші авто (що були з початку і зараз) у нас все іде без змін. Вартість китайців і наших при майже однакових цінах китайці пропонують “повний фарш” а у нас “гола” машина. Навіщо таке пітримувати?

  • Тобто авто, сконструйоване у 90-х англійцями та італійцями ви вважаєте поганим?
   Від Кадета у Ланоса тільки розмір передньої колії.
   А китайців із заводів ригіаналів Св’яташа і Полякова – вартими для українців?
   З.І. Великий український бізнес не має в Україні права на існування від слова зовсім.

 • кому вони з такими машинами а також з їх гарантійним обслуговуванням потрібні

 • Завдяки бізнесу одиниць наших олігархів, тяжко жити мільйонам українців.
  Навіщо нам цілий завод для виробництва тазиків? Потрібно всіх наших чиновників садити на ці тазики, і повністю забрати у них авто іноземного виробництва, от тоді і авто будуть робити належним чином.

 • Я даю гарантию что тут половина вопше не имеет не вазиков ни тазиков. А так критикуют шевролетов или ланосов.. ты в нашей стране заработай сначала сам без папинких подачок на что нибудь а потом уже будеш говорить что плохо а что хорошо……

Загрузка...

Ми в Facebook