Автоновини

Для нової української бронемашини оголошено конкурс на кращу назву

Інженерна група «Арей» створила броньовану колісну машину на базі БРДМ-2. Тепер розробники оголосили конкурс на назву. На переможця чекає тест-драйв повідомляє Autocentre.

Інженерна група «Арей» створила передову броньовану колісну машину (БКМ), використовуючи основу від БРДМ-2. Тепер для бронемашини шукають назву. Про це повідомляється на офіційній сторінці «Арей» в Фейсбук. Той, того хто запропонує краще ім’я, розробники обіцяють прокатати на БКМ. БКМ кардинально відрізняється від БРДМ-2. Вона отримала потужний турбодизель General Motors, робочим об’ємом 6,5 л і потужністю 350 к.с., який розташован в носовій частині. Родзинка – гідростатична трансмісія з безступінчатою системою управління і приводом на передньому і задньому мосту. БКМ обладнана двома гребними гвинтами з гідромоторами і може пересуватися по воді зі швидкістю до 10 – 12 км / г.

Кардинально був видозмінений і кузов, який став набагато просторіше. Клас бронезахисту підвищений до рівня 3 по STANAG. Повна маса – 7500 кг, з додатковим захистом – 8300 кг. Екіпаж машини – 3 особи. У задній частині розташований десантний відсік на 6 бійців.  Не впізнати і приладову панель, яка тепер комбінована – аналогова і цифрова з великим кольоровим дисплеєм по центру. Є камера заднього виду з додатковим освітленням. В якості опції можлива установка кондиціонерів.

Нова БКМ є продовженням бронемашини, яка була презентована Інженерною Групою на виставці «Зброя та безпека 2016» в Києві. Нагадаємо, що ІГ «Аней» (до цього ІГ «Азов») була утворена влітку 2014 року. На території колишнього столичного заводу «АТЕК» вона відновила один з цехів, де налагодила ремонт бронетехніки для українських добровольців. Навесні 2016 році були представлені власні розробки – гусенична бронемашина «Азовець».

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook