Автоновини Військова техніка

“Отаман” та БТР-60М від НВО “Практика”: два шляхи посилення ЗСУ

"Отаман" та БТР-60М від НВО "Практика": два шляхи посилення ЗСУ

НВО “Практика” просувається у створенні двох колісних бойових машин, які вже найближчим часом можуть посилити Збройні Сили України.

Мова йде про багатофункціональну платформу “Отаман”, яка може бути виконана у варіанті 6х6 та 8х8, а також кардинальну модернізацію БТР-60.

“Отаман” 6х6 може стати основним лінійним бронетранспортером, а у формулі 8х8 стати платформою для цілої низки озброєння, перетворившись на колісну артилерійську машину зі 120-мм мінометом чи 152-мм гаубицею.
Водночас БТР-60М – це економ-варіант, коли на базі БТР-60, які є на складах у значній кількості, створюється нова бойова машина для підрозділів “другої лінії” – охорони та територіальної оборони. Окрім того, на її базі створюється командно-штабна машина, яка має замінити радянські неброньовані кунги.

До розробки “Отаман” та БТР-60М долучились військові, які вносять свої побажання з огляду на реальний бойовий досвід. Саме таким шляхом був створений “Козак-2М1”, який вже серійно посилює Десантно-штурмові війська та Сили Спеціальних Операцій.

Про те, як це відбувається, як випробовують “Отаман” та БТР-60М, чому цей варіант кращий за БТР-4, а також коли армія зможе “пересісти” на нові бойові машини – у сюжеті Defense Express.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook