Автоновини Військова техніка Зброя та Безпека-2021

На «Зброя та безпека» КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С»

На «Зброя та безпека» КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С»

Під час міжнародної виставки «Зброя та безпека» КБ «ЛУЧ» представить модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С». Про це повідомляє Мілітарний.

Модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» буде показаний в експозиції військової техніки.

Розробку проводить корпорація «УкрІннМаш» та як субпідрядник залучене Державне підприємство «Державне київське конструкторське бюро «Луч».

Модернізований «Штурм-С» отримав на озброєння керовану ракету РК-2В «Бар’єр-В» від КБ «Луч» з дальністю 7,5 км. Зазначимо, що Оригінальний самохідний ПТРК «Штурм-С» був розроблений в середині 70-х років у в Коломенському конструкторському бюро машинобудування.

Також в якості прицілу використовується вітчизняна оптико-прицільна станція ОПСН-І розроблена ДП «Ізюмський приладобудівний завод» та вперше продемонстрована у грудні 2018-го року.

В лютому 2019-го року ця станція розпочала випробування як складової частини системи управління вогнем наземних, повітряних та морських систем.
ОПСН-І призначена для візуального телеспостереження, вибору і супроводу цілі навідником, визначення дальності до цілі, формування на програмній відстані лазерного інформаційного поля управління протитанковою ракетою.

Дальність роботи тепловізійним каналом:

  • по виявленню: не менше 14 500 метрів
  • по розпізнаванню: не менше 6 000 метрів

Вимірювальна відстань:

  • мінімальна: 150 метрів
  • максимальна: 15 000 метрів
  • Вага: 60 кілограм

Габарити:

  • діаметр: 430 мм
  • висота: 624 мм

Окрім того, на виставці буде представлено і модернізований ЗРК «Стріла-10 «Луч» від КБ «ЛУЧ». Оновлений комплекс отримає українську керовану ракету Р-10-ОФ – у зенітній версії РК-10.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook