Автоновини Військова техніка Зброя та Безпека-2021

ДККБ “Луч” вперше показало нову зенітну ракету “Корал” (фото)

ДККБ "Луч" вперше показало нову зенітну ракету "Корал" (фото)
Українська уніфікована модульна ракета "Корал" на виставці "Зброя та Безпека-2021"

ДП “Державне Київське конструкторське бюро “Луч” (входить до складу ДК “Укроборонпром”) вперше офіційно представив нову вітчизняну зенітну ракету для комплексів середньої дальності, пише Defense Express.

На стенді підприємства вже розміщений повнорозмірний макет ракети та опис з її тактико-технічними характеристиками.

В описі відзначається, що “Корал” має стати базовою уніфікованою ракетою модульної конструкції для корабельних і сухопутних ЗРК та повітряних сил.
Чотириметрова (довжина ракети 4330 мм, діаметр 230/260 мм) зенітна ракета призначена для знищення сучасних літаків, гелікоптерів, крилатих ракет, безпілотних літальних апаратів та інших аеродинамічних повітряних цілей. Також декларується можливість ураження балістичних тактичних ракет.

ДККБ "Луч" вперше показало нову зенітну ракету "Корал" (фото)
В окремих випадках ЗРК з такими ракетами може залучатися для знищення наземних чи надводних радіо-контрастних рухомих цілей, на кшталт радянського комплексу С-125.

Вага вітчизняної ракети – 300 кг при масі бойової частини 25 кг. Швидкість – 1000 м/с (3600 км/год).
Розробка ДККБ “Луч” зможе знищити повітряну ціль на дальності до 30 км й на висоті до 10 км. При цьому, наведення на ціль буде забезпечуватись активною головкою самонаведення та інерціальною системою.

ДККБ "Луч" вперше показало нову зенітну ракету "Корал" (фото)
ТТХ уніфікованої зенітної ракети “Корал” від ДККБ “Луч”

Варто додати, що наразі в Україні відсутнє виробництво власних зенітних ракет та комплексів, а з радянських систем, що здатні збивати балістичні цілі, на озброєнні ЗСУ є лише незначна кількість С-300В1. Тому перед українськими військовими стоїть гостре питання щодо закупівлі нових ЗРК закордоном за великі гроші.

З іншого боку, створення власних сучасних систем протиповітряної оборони не лише заощадить державні гроші й дасть фінансування українським компаніям для нових проектів, а й зробить нашу оборону більш незалежною від інших країн та надасть українським військовим товарам більшої конкурентоспроможності.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook