Автоновини

Kia придумала новий фірмовий логотип

Kia придумала новий фірмовий логотип
Фото: Kia

Компанія Kia зареєструвала в патентному відомстві Південної Кореї (KIPRIS) новий фірмовий логотип, який з часом може замінити нинішню емблему автовиробника. Про це повідомляє Motor1.

Нова емблема являє собою з’єднані букви, які можуть бути виконані в чорному або білому кольорі. Символи зі схожою стилістикою компанія використовувала на електричному концепт-каре Imagined by Kia, представленому в березні нинішнього року на Женевському автосалоні і покликаному дати уявлення про майбутні моделі південнокорейської марки.

Не виключено, що подібний бейдж можуть отримати подальші «зелені» моделі Kia – з гібридними або електричними силовими установками. Варто відзначити, що компанія вже продає деякі свої автомобілі під індивідуальними логотипами. Наприклад, на домашньому ринку ліфтбек Stinger пропонується з емблемою «Е», а для флагманського позашляховика Mohave нового покоління створений окремий унікальний логотип.

Kia придумала новий фірмовий логотип

Раніше нову фірмову емблему представив Volkswagen. Майбутній логотип стане плоским – в стилі значків, які використовувалися на оригінальному Beetle. У компанії вважають, що спрощений логотип буде краще відбиватися на рекламних сайтах, а також на екранах гаджетів. Залежно від типу машин в емблемі використовуватимуть кілька кольорів: чорний, червоний і синій.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook