Автоновини

Chevrolet анонсував семимісну версію нового Blazer

Chevrolet анонсував семимісну версію нового Blazer
Фото: Chevrolet

Компанія Chevrolet опублікувала перший тизер нової модифікації кроссовера Blazer, яка отримає салон з сімома місцями. Автомобіль буде призначений для китайського ринку, однак не виключено, що згодом він з’явиться в інших країнах.

Довжина cемимісної версії Chevrolet Blazer складе 4999 мм, що на 137 мм більше, ніж у стандартного кросовера. При цьому розмір колісної бази залишиться колишнім (2863 мм) – додатковий простір забезпечить подовжена задня частина автомобіля. Виробництво семимісного кросовера налагодять в КНР, де він стане найбільшою моделлю Chevrolet.

За попередніми даними, лінійка двигунів залишиться колишньою. У Китаї Chevrolet Blazer укомплектований безальтернативним дволітровим наддувним двигуном потужністю 230 кінських сил. Привід – виключно на передні колеса.

У лінійку двигунів версії Chevrolet Blazer для північноамериканського ринку входить 2,5-літровий атмосферний агрегат, який видає 195 сил, а також дволітрова «турбочетвірка» потужністю 233 сили. Крім того, доступний кросовер з 3,5-літровим двигуном V6 потужністю 312 кінських сил. У США кросовер пропонується як з переднім, так і з повним приводом.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook