Автоновини Військова техніка

Удари за 1000 км: ракетні комплекси ЗСУ «Грім-2» запросто сокрушать агресора

Удари за 1000 км: ракетні комплекси ЗСУ «Грім-2» запросто сокрушать агресора

Вже дуже скоро в Україні почнуться випробування оперативно-тактичного ракетного комплексу «Грім-2» для ЗСУ та Саудівської Аравії, про що поінформував політичний експерт Олександр Коваленко.

Зокрема, він зазначив, що масштабні випробування головної зброї Збройних сил України для стримування  агресора почнуться вже в поточному році. Він заявив: «На тлі випробувань ПКР «Нептун» і просуваємого серійного виробництва«Вільхи», всі ці дані звучать досить обнадійливо».

Крім того, говорячи про раніше сказані повідомлення Порошенко щодо ракет з дальністю ураження до тисячі кілометрів, експерт підкреслив: «Скоріш за все, Петро Порошенко мав на увазі дальність ураження цілей не ракетами «Нептун» і «Вільха», а про відомих саме йому, так як в той час він обіймав посаду Верховного головнокомандувача ЗСУ, можливостей  ОТРК «Грім-2».
Крім іншого зазначається, що дослідний зразок, який в найближчому майбутньому буде запущений з випробувального полігону, вже повністю готовий. Наостанок він заявив: «Ну що ж, чекаю з нетерпінням перших пусків ОТРК« Грім-2 ». Як не крути, але тисяча кілометрів – це зовсім інший аргумент буде, і більш того – потужний аргумент ».

Випробування демонстратора бойової частини «Грім-2» , березень 2019 року.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook