Автоновини

BMW показала 600-потужний спортивний гібрид

BMW показала 600-потужний спортивний гібрид
Фото: BMW

Компанія BMW на спеціальній конференції в Мюнхені представила гібридний концепт-кар Vision M Next. Прототип покликаний дати уявлення про бензоелектричні автомобілі майбутнього, в тому числі про модель i8 наступного покоління.

BMW Vision M Next демонструє філософію, яку баварці називають «D-ACES», що походить від п’яти основних принципів майбутнього марки: design, autonomous driving, connectivity, electrification, services ( «дизайн, автономне управління, можливість взаємодії з іншими пристроями, електрифікація та доступність різних сервісів »).

Концепт-кар, який за своїм силуетом нагадує нинішній i8, отримав унікальне оформлення передньої і задньої частини кузова, які пофарбовані в колір Thrilling Orange. Плюс до всього ряд елементів дають відсилання до оригінальної моделі M1, яка випускалася з 1978 по 1981 роки. Нарешті, відмітними особливостями прототипу стали радіаторна решітка з лазерним гравіюванням, вузька гострокутна оптика з органічними світлодіодами (OLED), а також двері типу «крило метелика».

BMW Vision M Next оснащений гібридною силовою установкою на основі нового дволітрового чотирициліндрового двигуна з наддувом, яким в найближчі кілька років оснастять майбутні М-моделі. Двигуни внутрішнього згоряння працюють разом з двома електромоторами, один з яких розташований на передній осі, а інший – на задній.

В сумі агрегати видають 600 кінських сил. BMW Vision M Next здатний набирати першу “сотню” за три секунди, а його максимальна швидкість складає 300 км на годину. Виключно на електричній тязі автомобіль здатний проїхати до 100 кілометрів.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook