Автоновини

Допити Карлоса Гона призупинили через погіршення його здоров’я

Колишній голова ради директорів автоконцерну Nissan Карлос Гон, який перебуває під слідством, захворів. Як повідомляє агентство Kyodo у топ-менеджера піднялася температура і погіршилося самопочуття. У зв’язку з хворобою токійська прокуратура була змушена призупинити допити 64-річного Гона. Лікарі прописали топ-менеджеру постільний режим.

На цьому тижні Карлос Гон вперше виступив в суді. Топ-менеджер відмовився визнати себе винним у фінансових махінаціях. В ході слухань він заявив про свою невинність. Гон підкреслив, що його арешт є «безпідставним».

Глава Альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Карлос Гон був затриманий 19 листопада. Поліція Японії підозрює 64-річного топ-менеджера в ухиленні від податків. Для цього він умисно спотворював інформацію про розмір власних виплат. Слідчі почали розслідування відносно топ-менеджера після повідомлень анонімного інформатора всередині автоконцерну.

Карлос Гон був відправлений у відставку з поста голови ради директорів Nissan Motor Co. 22 листопада. Крім того, був звільнений і член ради директорів Грег Келлі, який теж підозрюється у фінансових махінаціях. Пізніше керівництво японського автоконцерну Mitsubishi також прийняло рішення звільнити Карлоса Гона з поста голови ради директорів. Раду директорів компанії очолив Осаму Масуко.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook