Автоновини

Поліцейський Ford Explorer помітили на тестах

Фотошпигунам вдалося зняти новий Ford Explorer для поліції. Знімки були викладені виданням Motor1. Новинка отримає назву Ford Police Interceptor і буде представлена в першому кварталі наступного року.

Автомобіль отримає проблискові маячки на передній частині і додатковий захист кузова. Від поточної версії позашляховика Ford Explorer відрізняється новою оптикою і видозміненою решытеою радіатора. Також очікується поява модернізованої гальмівної системи і особливої ??системи моніторингу сліпих зон.

Машина буде доступна з 3,0-літровим бензиновим двигуном EcoBoost V6. Також позашляховик запропонують з 3,3-літровим агрегатом V6. Нарешті, поліцейський Explorer отримає гібридну силову установку, яка буде включати в себе 3,3-літровий двигун V6, електромотор і десятиступінчасту автоматичну коробку передач.

Що стосується стандартної версії Explorer нового покоління, то її прем’єра може відбутися на автосалоні в Детройті в 2019 році. В основу позашляховика шостого покоління ляже нова модульна задньопривідна архітектура CD6. У лінійку двигунів увійде та ж 2,3-літрова «турбочетвірка» EcoBoost, яка на нинішній моделі розвиває 284 сили. Нинішній 3,5-літровий атмосферник V6, що видає 294 к. с., замінять новим, більш потужним агрегатом робочим об’ємом 3,3 літра.

На зміну топового 3,5-літрового мотора з двома турбінами прийде трилітровий бі-турбо V6, віддача якого перевищить 400 кінських сил. Таким агрегатом укомплектують спортивну модифікацію ST. Всі двигуни будуть працювати в парі з 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Ford Explorer є найпопулярнішим поліцейським автомобілем в США – в 2017 році на позашляховик припало більше половини всіх замовлень від американських силових структур.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook