Автоновини Військова техніка

Потужні і швидкі: у мережі показали нові танки для ЗСУ (відео)

У наступному, 2019 році, армія України отримає від державного концерну “Укроборонпром” модернізовані танки “Оплот” і ракетні комплекси “Вільха”. Про це заявив генеральний директор “Укроборонпрому” Павло Букін, передають Українські Новини.

“У 2018 року ще немає, а в 2019 буде”, – сказав він, відповідаючи на питання про терміни поставок “Цитаделі” у Збройні сили.

Павло Букін не уточнив кількість бойових машин, які передбачається передати в армію. Він заявив також, що конструктори допрацьовують танк відповідно до вимог Міністерства оборони.

“Минув певний час з того моменту, як заводом ім. Малишева танк” Оплот “почав вироблятися, у Міністерства оборони є певні вимоги щодо модернізації тієї моделі, яка є. І зараз завод Малишева разом з конструкторським бюро це робить”, – сказав він.
Секретар РНБО Олександр Турчинов в свою чергу додав, що в конструкції танка, зокрема будуть враховані вимоги військових по двигуну і оптиці.

“Інженери заводу, конструктори працюють з нашими військовими для того, щоб танк” Оплот “відповідав тим завданням, які військові перед ним ставлять. Тут є питання, ще працюють над двигуном, ще є деякі питання з оптики і т. п.” – сказав він. Турчинов також зазначив, що заводом імені Малишева виконується серйозна програма з модернізації танків Т-64 і Т-80, які є на озброєнні української армії.

Також “Укроборонпром” в 2019 році має намір почати постачання до ЗСУ ракетного комплексу “Вільха”.

“Вільха” на сьогоднішній день запущена в серійне виробництво, на неї є замовлення … Вона в роботі, і вже в 2019 році буде поставлена Збройним силам”, – сказав Турчинов.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook