Автоновини

Колишній головний інженер Tesla повернувся в Apple

Колишній головний інженер Tesla Motors Даг Філд, який залишив американського виробника електрокарів в липні, повернувся в компанію Apple. Про це з посиланням на власне джерело повідомляє Daring Fireball.

Філд став одним з декількох десятків топ-менеджерів, які пішли зі штату «Тесли» в останні роки. Він прийшов в Tesla Motors з Apple, де обіймав посаду віце-президента з розробки комплектуючих для комп’ютерів Macintosh, а раніше він працював в компаніях Segway і Ford.

У «Теслі» Даг Філд пропрацював близько п’яти років, де, зокрема, відповідав за розробку самого доступного електрокара Model 3, запуск виробництва якого був провалений.

Раніше компанія Apple займалася розробкою власного електромобіля з системами автоматичного управління. Передбачалося, що електрокар, відомий під кодовою назвою Titan, з’явиться між 2019 і 2021 роками.

Однак восени 2016 року стало відомо, що керівництво Apple прийняло рішення відмовитися від створення власного автомобіля, однак продовжить займатися розробкою автономних систем управління транспортом. При цьому не виключається, що після повернення Філда Apple може знову розморозити проект власного автомобіля Titan.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook