Автоновини

Mercedes виграв Кубок конструкторів Формули-1

Британець Льюїс Хемілтон здобув перемогу на Гран-прі США, заробивши 25 балів в командний залік. на другому місці – Себастьян Феттель.

Німецька команда Mercedes четвертий раз поспіль стала переможцем Кубка конструкторів у Формулі-1. Друге місце займає Ferrari (395), третє – Red Bull (303).

Це стало відомо після того, як британець Льюїс Хемілтон здобув перемогу на Гран-прі США, заробивши 25 балів в командний залік. Гонщик випередив свого основного конкурента по боротьбі за титул чемпіона Себастьяна Феттеля на 10,143 секунди. Ще один пілот Mercedes Валттері Боттас став п’ятим (10 очок). На третьому місці пілот Ferrari фін Кімі Райкконен.
В особистому заліку перше місце утримує Хемілтон, який набрав 331 очко. На другому місці – Феттель з 265 балами. Першу трійку замикає Боттас, який зміг заробити 244 очок.

Наступний етап, Гран-прі Мексики, відбудеться 27-29 жовтня на трасі в Мехіко.