Автоновини Військова техніка

ЗСУ показали, що залишиться від танків ворога після влучання Javelin

ЗСУ показали, що залишиться від танків ворога після влучання Javelin
Підготовка до пуску ПТРК FGM-148 Javelin, фото - прес-служба Операції об'єднаних сил

На одному із загальновійськових полігонів в районі проведення Операції об’єднаних сил, за наказом Командувача ООС генерала-лейтенанта Олександра Павлюка, відбулись стрільби із протитанкових ракетних комплексів FGM-148 Javelin. Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил.

Керівник занять полковник Богдан Союшкін говорить, що стрільби із комплексів Javelin в зоні ООС відбувались вперше. Стрільби із “Джевелінів” велись по умовній цілі “танк в окопі”, що знаходилась на відстані 1,5 кілометрів.

При цьому було визначено ефективність ведення вогню з ПТРК Javelin у зимових погодних умовах – сильному вітру та низькій температурі повітря.

Відзначається, що ураження цілей за допомогою протитанкових комплексів FGM-148 Javelin не викликає труднощів у фахівців – протитанкістів, які мають досвід застосування вітчизняних та радянських аналогів ПТРК.
Для “чистоти експерименту” стрільби із ПТРК Javelin проводили військовослужбовці, що досі не мали досвіду роботи із таким комплексом. Також для “чистоти експерименту” на башти танка-мішені були наварені “протикумулятивні решітки”, аналогічно як на танках РФ. Результат – 100% ураження цілі із комплексу FGM-148 Javelin.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook