Автоновини Військова техніка

КБ «ЛУЧ» вже виготовляє «Вільху» для ОАЕ

КБ «ЛУЧ» вже виготовляє «Вільху» для ОАЕ

Київське державна КБ «ЛУЧ» вже виготовляє «Вільху» (ракетний комплекс «Вільха») для Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ). Про це в інтерв’ю для «Новинарня» розказав Генеральний конструктор Олег Петрович Коростельов.

Серед інших зацікавлених країн на вітчизняний виріб – Саудівська Аравія та Кувейт.

Уточнюючи інформацію на якому етапі йдуть переговори він сказав:

Переговори тривають з різною інтенсивністю, але для Еміратів ми вже виготовляємо.

На озброєнні Об’єднаних Арабських Еміратів знаходиться реактивна система залпового вогню БМ-30 «Смерч», для якої і створювався високоточний боєприпас.

У квітні керівник Державного Київського конструкторського бюро «ЛУЧ» Олег Коростельов розказав про першого іноземного замовника ракетного комплексу «Вільха-М». Країну він тоді не назвав, але назвав її регіон як «це багаті арабські країни».
«Вільха-М» – це високоточний 300-мм реактивний боєприпас з максимальною дальністю понад 100 км.

Система призначена для ураження на дальніх відстанях броньованої, легкоброньованої та неброньованої техніки, живої сили противника, руйнування командних пунктів, вузлів зв’язку, об’єктів військово-промислової структури, наземних споруд складського та іншого призначення.

Передбачається розробка декількох версій корегованих ракет «Вільха-М», що окрім збільшеної дальності матимуть різні за вагою бойові частини.

Власне зараз виріб Р-624М «Вільха-М» має бойову частину вагою у 170 кг та дальність у 123 км, зараз йде робота над збільшенням дальності до 140 км за рахунок використання нового виду палива.
Нова версія виробу – Р-224М1 «Вільха-М1» з бойовою частиною у 170 кг на старому паливі зможе знищувати цілі на максимальній відстані у 140 км, а при використанні нового палива – до 154 км.

Для цієї модифікації передбачено використання бойової частини вагою 236 кг, відповідно дальність складатиме 108 км та 121 км на новому типу палива.

Р-224М2 «Вільха-М2» зможе досягати дальності у 141 км та 202 км з новим видом палива, при збережені бойової частини вагою 170 кг.

Попередня версія корегованого снаряду «Вільха» вже завершила державні випробування та перебуває на озброєння підрозділів Збройних Сил України. Її серійне виробництво було розпочато наприкінці 2018-го року.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook