Автоновини Військова техніка

Альтернатива ГАЗ-66 для української армії: ексклюзивні фото нової машини

Українська армія гостро потребує заміни вантажівки ГАЗ-66. І така машина не тільки знайшлася, а вже повним ходом проходить випробування.

Бориспільський автозавод, який входить в концерн «Еталон» освоює новий сегмент ринку – повнопривідних вантажівок. Сьогодні в українській армії налічується не одна тисяча застарілих ГАЗ-66, які потребують заміни. Бориспільський автозовод, який має багаторічний досвід в збірці індійських вантажівок Tata LPT 713 в 2017 році поставив в Україну першу машину з колісною формулою 4х4. Це модель LPTA 713 TC.

Редакція журналу «Комерційні автомобілі» отримали ексклюзивні фотографії Tata LPTA 713 TC на військовому полігоні в Україні. Як видно, машина буксирує зенітну установку ЗУ-23. На відміну від індійського донора, автомобіль отримав трохи інший бортовий кузов – без вирізів під задні колеса та інший тент. Кермо розташований вже зліва, а люк в даху – справа.

Про нову машині БАЗ для української армії розповів Сергій Желевскій, голова правління ПАТ «Бориспільський автозавод» на підсумковій прес-конференції корпорації «Еталон».

Відзначимо, що Tata LPTA 713 TC має повну масу 5,15 і вантажопідйомність 2,5 т. Тобто на 500 кг щастить більше, ніж ГАЗ-66. Довжина моделі – 5,75 м, ширина – 2,16 м і висота – 2,85 м. Автомобіль комплектується 6-циліндровим турбодизелем Tata потужністю 125 к.с. екологічного стандарту Євро 2. Максимальна швидкість досягає 82 км / г. На одному баку автомобіль здатний проїхати до 800 км.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook