Автоновини Військова техніка

ЗСУ провели нові інноваційні випробування

ЗСУ провели нові інноваційні випробування

Українську систему LASERTAG уперше випробували під час танкових двобоїв Збройних сил України. Про це повідомляє АрміяInform.

На Рівненщині танкові екіпажі ЗСУ змагались у фінальній номінації – «Злагодженість дій підрозділу із використанням системи LASERTAG».

Цьогоріч ця конкурсна вправа з даними технічними приладами на танках виконується вперше.

Танкові взводи, обладнані датчиками та лазерами, що фіксують попадання, вели умовні бої один з одним.

Тренувальна система LASERTAG – це імітатори стрільби та мішені для відпрацювання ураження різних цілей з танка.

За допомогою LASERTAG танкісти-навідники можуть підвищувати свою кваліфікацію, навчатися знаходити та уражати статичні або рухомі цілі на різній дистанції, здобувати навички взаємодії зі штатними приладами наведення та ураження, відпрацьовувати ведення вогню з гармати та кулемета танка.
«Для умовного ведення вогню з гармати та кулемета використовується імітатор стрільби зі спареним лазерним випромінювачем, що закріплюється на стволі. Відстань та область ураження гармати й кулемета різна, що робить умовне ведення вогню максимально реалістичним», – розповів керівник департаменту військового виробництва компанії SKIF Едуард Дебелий.

Система LASERTAG вперше використовується у масовій кількості. Нині – на танках. Систему можливо встановити й на іншу бронетехніку.

«Дуже сподобалась запроваджена у нинішньому конкурсі система LASERTAG. Вперше стикаюсь з чимось подібним. Це щось схоже на тренажер, робота на якому наближена до реального бою», – зазначив командир взводу 17-ї танкової Криворізької бригади лейтенант Максим Захарченко.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook