Автоновини Військова техніка

Б’ють на 120 км: ЗСУ показали відео випробувань найпотужнішої української зброї

Б'ють на 120 км: ЗСУ показали відео випробувань найпотужнішої української зброї

Українські РСЗВ «Смерчі» та тактичні ракетні комплекси «Точка-У» тренувались на Херсонщині, на одному з військових полігонів, що знаходиться біля окупованого Криму.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Вишкіл 300-мм реактивних систем залпового вогню «Смерч» та тактичних ракетних комплексів «Точка-У» відбувся за наказом Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

За сценарієм полові тренування відбувались в умовах максимально наближених до бойових, коли потужна та високоточна зброя була приведена в бойову готовність за максимально короткий термін.
«Батареї і розрахунки швидко здійснили марш, зайняли вогневі позиції, розгорнулись і відпрацьовували точне наведення на цілі. Вже на завершення вони оперативно і швидко відійшли з позицій та вирушили до районів зосередження», – розказав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Відео з тренувань:

Раніше було озвучено, що у Херсонській області, яка межує з тимчасово окупованим Кримом, також збільшиться чисельність Збройних Сил України та підрозділів Військово-морських сил Збройних сил України.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook