Автоновини

У Fiat Chrysler і Peugeot розповіли про переваги повного злиття

У Fiat Chrysler і Peugeot розповіли про переваги повного злиття

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) і PSA Group (Peugeot-Citroen) оголосили про намір об’єднатися з рівним складом пайовиків – 50:50. Повне злиття дозволить компаніям стати четвертим за величиною світовим автовиробником з річним обсягом продажів в 8,7 млн машин. Про це повідомляє прес-служба PSA.

У разі об’єднання загальні доходи FCA і PSA складуть близько 190 млрд доларів з щорічною чистого виручкою в 12,2 млрд доларів. За попередньою угодою, дві сторони заснують нову керуючу компанію в Нідерландах, яку зареєструють на Нью-Йоркській і Італійській фондовій біржах, а також в Euronext.

У новій раді директорів буде 11 членів: по п’ять чоловік з боку FCA і PSA, а головою стане нинішній генеральний директор Peugeot-Citroen Карлос Таварес. У компанії також відзначили, що злиття не приведе до закриття жодного з заводів.

Чутки про об’єднання бізнесу групами FCA і PSA з’явилися ще кілька місяців тому, проте вони отримали офіційне підтвердження тільки тепер. Злиття дозволить двом автовиробникам істотно скоротити витрати на розробку нових моделей, а також знизити вартість випуску машин.

Весною 2019 року Fiat Chrysler вів переговори про злиття з компанією Renault, проте потім відмовився від цієї ідеї. У FCA рішення пояснили відсутністю впевненості в підтримці французького уряду, без якої не може бути прийнятних умов для розвитку бізнесу.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook