Автоновини Військова техніка

Нова українська вантажівка приголомшує своїми технічними характеристиками (фото)

Вантажівки підвищеної прохідності «Богдан 6317» поступово замінюють у війську застарілі радянські «Урали» та «ЗіЛи». Українські військові зазначають, що ця техніка під час експлуатації показує себе якнайкраще та справді готова до багатоцільового використання. Про це повідомляє Mashyna з посиланням на сайт корпорації «Богдан».

«Під час виконання завдання (автомобілі «Богдан 6317», – ред.) показали себе тільки з найкращого боку. Маневреність, швидкість, і найосновніше – вантажопідйомність: можна багато завантажити і багато підвезти», – розповів про переваги «Богдан 6317» командир роти підвозу боєприпасів Олександр Говоров у сюжеті телепрограми PROвійсько.

Нагадаємо, цього року «Богдан» планує передати ЗСУ 200 одиниць вантажівок підвищеної прохідності «Богдан 6317» у рамках виконання державного оборонного замовлення від Міноборони. Загалом виробничі можливості черкаського заводу корпорації «Богдан» дозволяють виробляти до 500 одиниць такої техніки на рік, що значно перевищує обсяг замовлення на ці автомобілі.
«Богдан 6317» – сучасний багатоцільовий автомобіль, обладнаний потужним шестициліндровим дизельним двигуном з турбонаддувом Weichai Power, робочий об’єм якого становить 9,7 л, а потужність — 280 к.с.

Використання цих двигунів дозволило українським автовиробникам давно відмовитися від складових російського виробництва по всій лінійці продукції. Вантажівка здатна розвивати швидкість до 85 км/год з вантажем в 11 тон і має запас ходу у 1447 км. Автомобіль може перевозити 50 осіб у відповідно обладнаному для цього кузові.

Загрузка...

Про автора

Антон Кучепінков

Антон Кучепінков

3 Коментарів

Натисніть тут

  • Яка нісенітниця! Це не українська вантажівка, а чисто білоруський “МАЗ” (відносно білоруський. Там більшість комплектуючих – російські). По надійності, прохідності і бойовим якісним характеристикам – відстале лайно! Явно корупційна схема!

  • Мені чомусь здається що Маз із шильдою Богдана – це завод якогось із наших вельмож . Чому в нашу армію не поставляють КРАЗи які як по мені набагато кращі від тих “Богдано-Мазів”

Загрузка...

Ми в Facebook