Автоновини

Відео: 11 спорткарів і один кросовер воювали в дреговому заїзді

Видання Motor Trend провело дреговий заїзд під назвою World’s Greatest Drag Race. У гонці взяли участь відразу 11 спортивних автомобілів – McLaren 720S, Porsche 911 GT2 RS, Dodge Challenger RT, Honda Civic Type R, Lamborghini Huracan Performante, BMW M5, Ford Mustang GT Performance, Kia Stinger GT, Audi TT RS, Chevrolet Corvette ZR1 і Aston Martin Vantage. Ще одним учасником заїзду став кросовер Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio.

Гонка проходила на полігоні ВВС в Ванденберге (США, штат Каліфорнія). Переможцем заїздів став McLaren 720S. Цей автомобіль зміг проїхати 402 метра за 10,1 секунду. Максимальна швидкість цього суперкара на треку становила 227,67 км / г. На другому місці – Porsche 911 GT2 RS. Ця машина змогла розігнатися до 224,13 км / год і проїхати трек за 10,3 секунди.

Замикає першу трійку Lamborghini Huracan Performante. Час заїзду – 10,4 секунди. Максимальна швидкість – 216,41 км / г. Що стосується єдиного кросовера Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, то він проїхав трек за 11,8 секунди і посів сьоме місце.