Автоновини

Відео: 8 спортивних автомобілів Ford влаштували сутичку на гоночному треку

Компанія Ford опублікувала відеоролик, в якому показано змагання 8 спортивних автомобілів Ford Performance на гоночному треку.

У змаганні взяли участь: пікап F-150 Raptor, два хот-хетча Fiesta ST (2017 модельного року і нового покоління), Focus RS, спорткари Mustang GT і Mustang GT350R, а також дорожня і гоночна версія суперкара GT.

Заїзд пройшов в Іспанії на трасі Motorland неподалік від Барселони. Автомобілями керували пілоти гоночної команди Ford Chip Ganassi Racing Team – одного з шести автоспортивних колективів, які перебувають під егідою Ford Performance.

Змагання виграв гоночний варіант суперкара Ford GT, що пройшов трек за 1 хвилину і 40 секунд. Друге місце з відставанням на 10 сек зайняла його дорожня модифікація. Третя позиція дісталася купе Mustang GT350R з показником 1 хвилину 58,14 секунди. Останнім до фінішу приїхав пікап F-150 Raptor, який проїхав коло за 2 хвилини і 30 секунд.