Автоновини

Формула-1 змінила логотип

Нова емблема виконана в спрощеному дизайні і являє собою зображення двох болідів, які перетинають фінішну лінію.

Після завершальної гонки сезону-2017 Формула-1 представила новий логотип. Це сталося вперше за 23 роки. Нова емблема виконана в спрощеному дизайні і являє собою зображення двох болідів, які перетинають фінішну лінію. Використовувати логотип планується вже з наступного року.

«Ми хотіли, щоб новий логотип став початком глобального перезапуску бренду Формули-1, який відбудеться у березні. У нас буде новий графічний дизайн для телевізійного продукту, нова веб-платформа і громадський потенціал », –  говорить комерційний директор Формули-1 Шон Братчес.

За підсумками нинішнього сезону Формули-1 чемпіоном світу став британський пілот Mercedes Льюїс Хемілтон. В активі цього гонщика 363 очка. На другому місці – Феттель (317). Далі слідує Боттас (305).

Крім цього, німецька команда Mercedes четвертий раз поспіль стала переможцем Кубка конструкторів у Формулі-1. Друге місце займає Ferrari (522), третє – Red Bull (368).