Автоновини

В українців з’явиться рідкісний шанс купити авто з Європи за недорого

На українському ринку незабаром може істотно збільшитися пропозиція старих автомобілів з ЄС. І вартість їх буде істотно нижче, ніж сьогодні.

В недалекому майбутньому в Європі може з’явитися ну дуже багато непотрібних дизельних авто, причому як нових, так і б / у. І в українських автомобілістів вийде шанс купити авто з Європи за невелику ціну.

Справа в тому, що за останній час в Німеччині відбулося ряд знакових подій. По-перше, уряд країни готує масштабне відкликання для доопрацювання дизельні машини , що не відповідають еко-стандартам Євро-6. Кампанія стартує до вересня і торкнеться понад 12 млн. авто.

Ще далі пішли влади Мюнхена: вони хочуть просто заборонити в місті дизельні авто, що не відповідають вимогам Євро-6. Таке рішення розглядають після аналізу чистоти повітря.

По-друге, німецький автоклуб ADAC закликав місцевих автолюбителів не купувати нові дизельні автомобілі до вступу восени в силу нових еко-норм Euro-6D.

Для німців ADAC давно є авторитетом, так що на складах місцевих дилерів може зібратися чимало машин стандарту Euro-6. Їх можуть направити в Україну, адже до 2020 року у нас діють норми Євро-5.

Що стосується б / у авто з Німеччини, то під  них потрапляють навіть автомобілі стандарту Євро-5, на які, як відомо в Україні поширюється пільговий акциз. Тобто, не доведеться ввозити нерозмитнені авто на німецьких номерах.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook