Автопоради Статті

Діагностика та ремонт авто: основні етапи

Діагностика та ремонт авто: основні етапи

Сучасний автомобіль – не просто транспортний засіб, що використовується для пересування, або перевезення певних речей. Сьогодні це справжній агрегат, забезпечений безліччю інноваційних приладів і механізмів, які управляються за допомогою внутрішнього бортового комп’ютера.

Процедура діагностики
Діагностика та ремонт авто відповідно до результатів стали більш доступною процедурою завдяки існуючим програмам і електронним інструментам. За допомогою комп’ютерної діагностики спеціалізовані автосервіси – https://madcat.biz/services/remont/ нададуть вам швидку і точну інформацію про виниклі неполадки в роботі автомобіля і запропонують оптимальні шляхи їх усунення.

Ремонт КПП, або двигуна в обов’язковому порядку вимагає попереднього огляду всіх запчастин. Для отримання повної інформації про будь-які неприємності, спочатку треба провести діагностику автомобіля, так ви швидше з’ясуєте суть проблеми. А перевірка стану автомобіля на сучасних стендах в автосервісі, із застосуванням сертифікованого обладнання гарантує найточніший результат і буде мати документальне підтвердження.

Діагностика автомобіля в домашніх умовах
При наявності відповідних пристроїв і досвіду роботи з електронними системами діагностику автомобіля ви можете здійснити і самостійно. Її мета – опитування електросистем на предмет виявлення помилок і надалі їх прочитання з метою оцінки роботи автомобіля.

Для самостійної діагностики вам буде потрібен будь-який електронний пристрій (комп’ютер, планшет) або портативний автономний сканер. Але також важливим фактором для отримання результату даної роботи є навички роботи з діагностичним адаптером і володіння інформаційними базами, що дозволяють розшифрувати зміст виявлених системою помилок.

Але щоб уникнути додаткових похибок і встановлення неправильного «діагнозу хвороби» автомобіля, все ж доцільніше звернутися за допомогою до фахівців.

В ході комп’ютерної діагностики тестуються всі електронні системи машини і різноманітні блоки, що відповідають за функціонування бортових систем:

  • управління підвіскою,
  • двигуном,
  • системами парковки і навігації,
  • трансмісією,
  • клімат-контролем і ін.

Етапи проведення

  1. Зчитування всіх цифрових даних і кодів помилок, записаних на внутрішню пам’ять бортового комп’ютера автомобіля. Саме вони характеризують виникли неполадки.
  2. Додаткова перевірка електричної системи машини. Справність генератора, контактів, акумулятора, проводів гарантує точний результат цифрової інформації і не допустить діагностування помилки, пов’язаної з некоректним настроюванням електроніки в авто.
  3. Відображення потоку даних в реальному часі за допомогою функції сканера «Data Strea». Інформація виходить на поточний момент при працюючому і холостому ходах двигуна.
  4. Аналіз отриманої інформації. Виявлення проблемних місць, що потребують ремонту.

Досвідчене око автослюсаря також коштує багато чого при огляді автомобіля, але все ж електронні системи помиляються рідше. Виявивши ту чи іншу проблему за допомогою комп’ютерної діагностики, сміливо приступайте до ремонту. За допомогою ви можете звернутися в сервісний центр, або здійснити ремонт своїми руками, якщо поломка незначна. У будь-якому випадку результати електронних досліджень стануть вам гарною підмогою в підтримці автомобіля в справному стані.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook