Автоновини Військова техніка

“Порівнювати Dana-M2 з наявними в Україні установками – це як порівнювати “Жигулі” з Mercedes”, – Андрій Таран

"Порівнювати Dana-M2 з наявними в Україні установками – це як порівнювати "Жигулі" з Mercedes", – Андрій Таран
Чеська Dana-M2 на випробуваннях в Україні

У Міноборони розповіли про те, чим Dana-M2 краща за наявні українські артилерійські системи, пише Defense Express.

Андрій Таран відзначив, що самохідна артилерійська установка Dana-M2 від чеського виробника Excalibur Army значно перевершує ті зразки озброєння, які на теперішній час є в Збройних Силах України.

Про це він розповів, відповідаючи на питання журналістів під час спеціальної сесії Всеукраїнського форуму “Україна 30. Безпека країни”.
“Порівнювати Dana-M2 з тими зразками артилерійського озброєння, які в нас є на теперішній час на озброєнні, це те ж саме, що, скажімо, порівнювати “Жигулі” та Mercedes”, – зазначає Таран.

Міністр оборони стверджує, що однією з головних переваг Dana-M2 у порівнянні з українськими артилерійськими системами є швидкість виконання вогневої задачі.

“Dana-M2 виходить на позицію, визначає своє місцеположення, робить топогеодезичну прив’язку, вводяться координати цілі, вона здійснює стрільбу, вражає ціль і уходить з позиції – за цей час наші існуючи зразки озброєння тільки завершують топогеодезичну прив’язку”, – стверджує Таран.

Як раніше розповідав Defense Express, САУ Dana-M2 продемонструвала позитивні результати під час кількаденних випробувань, що проходили на початку травня цього року та підтвердила усі заявлені виробником характеристики.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook