Автоновини

Toyota розсекретила новий водневий седан

Toyota розсекретила новий водневий седан
Фото: Toyota

Компанія Toyota представила серійну версію водневого седана Mirai другого покоління, назва якого в перекладі з японської означає «майбутнє».

Автомобіль показали публіці на спеціальному заході в Амстердамі. Європейські продажі новинки повинні початися до кінця нинішнього року. Також машину можна буде придбати в США і Японії.

 Водневий седан побудований на платформі TNGA. Довжина машини становить 4935 мм, а ширина – 1885 міліметрів. Розмір колісної бази Mirai дорівнює 2920 міліметрів. П’ятимісний автомобіль отримав незвичайну решітку радіатора і 20-дюймові колісні диски. У салоні новинки встановлюється цифрова приладова панель, камера заднього виду, 12,3-дюймовий дисплей мультимедійної системи.

Задньопривідний седан комплектується трьома резервуарами під водень. Завдяки збільшенню їх обсягу, машина може проїхати без підзарядки на 30% більше свого попередника. Інші технічні характеристики авто тримаються в секреті.

Загальна потужність силової установки на паливних елементах попереднього Mirai становить 155 кінських сил. До перших 100 км седан розганяється за 9 секунд. Запас ходу Mirai становить 483 км, а підзарядка автомобіля не перевищує трьох хвилин.

Крім того, в планах Toyota створення водневих вантажівок. Програма зі створення екологічно чистих фур отримала назву Project Portal. Також компанія веде розробку пасажирських автобусів з силовими установками на паливних елементах.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook