Автоновини Військова техніка

Майбутня міць ЗСУ: в Україні провели масштабні випробування нової техніки

На випробувальному полігоні «АвтоКрАЗу» завершився перший етап демонстраційного показу автомобільної техніки для Збройних Сил України.

На випробувальному полігоні «АвтоКрАЗу» завершився перший етап демонстраційного показу автомобільної техніки для Збройних Сил України.

Для проведення заходу та участі у демонстраційному показі нових і модернізованих зразків автомобільної та бронетанкової техніки для Збройних Сил України на підприємство прибули військовики, представники Міністерства оборони України, ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова», ТОВ «НВК «ВК Система», ТОВ «Українська бронетехніка».

Робочу групу очолив заступник начальника центрального автомобільного управління ЗСУ Озброєння ЗСУ Міністерства оборони України, полковник Ю.М. Гайдукевич, який провів координаційну нараду щодо детального ознайомлення учасників заходу з його програмою та етапами.
Підприємства-виробники техніки військового призначення представили низку зразків, зокрема це «Варта», «Новатор» (ТОВ « Українська бронетехніка»), «Дозор-Б» (ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування») та Oncilla-M (ТОВ «ВК Система»), які продемонстрували свої технічні можливості у подоланні різноманітних перешкод на випробувальному полігоні «АвтоКрАЗу», де розташовано різноманітні споруди, що дозволяють давати оцінку прохідності, маневреності, динамічним якостям колісної техніки в умовах граничних навантажень.

Майстер-клас на заводському полігоні показали і КрАЗи: КрАЗ-6322, КрАЗ-Шрек, КрАЗ-Фіона, КрАЗ-Халк, КрАЗ-Спартан. КрАЗами, що легко долають усі перепони, та майстерністю їх водіїв-випробувачів Василя Ухналя, Олександра Маслія та Івана Губенка захоплювалися присутні на випробуваннях військовослужбовці та виробничники з оборонної сфери.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook