Автоновини

Дизайн нового Volkswagen Golf розсекретили до прем’єри

Дизайн нового Volkswagen Golf розсекретили до прем'єри
Фото: Volkswagen

Компанія Volkswagen представить хетчбек Golf 24 жовтня на спеціальному заході в Вольфсбурзі. Про це повідомляє прес-служба німецького бренду.

Також компанія опублікувала ряд тизерних зображень майбутнього автомобіля. Судячи з них, новий «Гольф» буде відрізнятися від нинішньої моделі збільшеним рельєфним капотом, зовсім іншою оптикою, об’єднаною з вузькою решіткою радіатора, а також більш низькою лінією даху.

Всередині буде використовуватися мінімум аналогових кнопок і механічних перемикачів – більшість функцій можна буде контролювати за допомогою великого тачскріну в окремому блоці, візуально об’єднаного з повністю цифровою панеллю приладів. Мультимедійна система зможе завантажувати оновлення з хмарного сховища.

Дизайн нового Volkswagen Golf розсекретили до прем'єри

У моторну гамму увійде нове сімейство 1,5-літрових турбованих бензинових двигунів, а також дизель робочим об’ємом 1,5 літра, який замінить нинішні 1,6-літрові агрегати. Також у восьмого Volkswagen Golf буде версія з гібридною силовою установкою з можливістю підзарядки акумуляторів від побутової електромережі. Очікується, що GTE-модифікація отримає гібридну силову установку з агрегатами більшої потужності і збільшеним запасом ходу виключно на електротязі. Пізніше новинка отримає спортивну модифікацію під назвою GTI з мотором потужністю близько 250 кінських сил.

В основу Volkswagen Golf ляже значно модернізована масштабована архітектура MQB, завдяки якій в залежності від модифікації автомобіль стане легше на 35-70 кілограмів. При цьому обсяг багажного відділення хетчбека виросте приблизно до 400 літрів.

Виробництво автомобіля налагодять на заводі в Вольфсбурзі. Загальний розмір інвестицій в розробку наступного «Гольфа» складе близько 1,8 млрд євро, а на підготовку до виробництва витратять ще близько 3 млрд євро.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook