Автоновини

Renault випустить для Європи бюджетний кросовер вартістю 10 000 євро

Renault випустить для Європи бюджетний кросовер вартістю 10 000 євро
Фото: Renault

Компанія Renault протягом наступних п’яти років може вивести на європейський ринок доступний електричний кросовер зі стартовою вартістю не більше 10 тис. євро. Про це виданню Automotive News розповів генеральний директор французької марки Тьєррі Боллоре.

«Далеко не кожен може дозволити собі заплатити ті суми, за якими сьогодні автовиробники пропонують свої електрокари. Практично всі намагаються випускати машини в верхньому ціновому сегменті, однак ми не повинні забувати, що електричний транспорт повинен бути доступним», – зазначив Боллоре.

У квітні компанія Renault представила на Шанхайському автосалоні серійну версію компактного електричного кросовера K-ZE, прототип якого був показаний восени 2018 року на мотор-шоу в Парижі. Новинка позиціонується як доступний масовий електромобіль.

Автовиробник зазначив, що автомобіль розроблявся відповідно до «високих європейських стандартів». Розмір колісної бази кросовера склав 2423 мм, а дорожній просвіт дорівнює 150 міліметрів. Об’єм багажного відділення – 300 літрів.

Renault KZ-E оснастили єдиним електричним агрегатом, що розвиває 44 к. с. і 125 Нм крутного моменту. Комплект літій-іонних батарей на 26,8 кВт · год дозволяє проїхати без підзарядки близько 200-250 кілометрів. Нещодавно продажі цього автомобіля стартували в Китаї, де ціни на нього починаються від 66 800 юанів (приблизно 9,3 тис. доларів).

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook