Автоновини

Bugatti анонсувала прем’єру нового гіперкара за 8 млн євро

Bugatti анонсувала прем'єру нового гіперкара за 8 млн євро

Компанія Bugatti опублікувала перші тизери нового гіперкара, який буде випущений обмеженим тиражем в 10 екземплярів, вартість кожного складе близько 8 млн євро. Прем’єра автомобіля відбудеться 16 серпня на щорічному фестивалі The Quail в Каліфорнії.

За попередніми даними, французька марка представить сучасну інтерпретацію суперкара EB110, який був випущений в 1991 році на честь 110-річчя від дня народження засновника Bugatti – Етторе Бугатті.

Середньомоторне купе в стандартній модифікації GT оснащувалося 3,5-літровим агрегатом V12 з чотирма турбінами потужністю 553 к. с. і шестиступінчастою механічною коробкою передач. Bugatti EB110 здатний прискорюватися з місця до першої «сотні» за 3,5 сек., а його максимальна швидкість перевищує 340 км на годину.

Сучасну версію Bugatti EB110 побудують на базі гіперкара Chiron, який комплектується 1500-потужним семилітровим двигуном W16 з чотирма турбокомпресорами. Автомобіль здатний розганятися до 100 км / год за 2,5 сек., а його максимальна швидкість «з метою безпеки» обмежена 420 км на годину. Щоб зняти обмежувач, потрібен спеціальний ключ, який дозволяє збільшити можливу швидкість до 450 км на годину.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook