Автоновини Військова техніка

Нова військова автівка для армії пройшла і вогонь і воду (відео)

Нова військова автівка для армії пройшла і вогонь і воду (відео)

Бронеавтомобіль Козак-2М1 виробництва столичного НВО «Практика» нарешті прийнятий на озброєння українською армією. Машину протягом 6 місяців випробовували фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння і військової техніки в Чернігові.

Бронеавтомобілю добряче дісталося: його ганяли і по снігу, і по болоту, проводили десантування через верх. За час тестів машина накатала понад 15 тисяч км. Козак-2М1 також перевірили і на стрільбах із застосуванням кулемета 12,7 мм, в результаті чого в конструкцію турелі на даху були внесені зміни.

Нова військова автівка для армії пройшла і вогонь і воду (відео)

Бронеавтомобіль Козак з незалежною підвіскою всіх коліс показав відмінну прохідність на місцевості.

Військові випробувачі відзначили, що ця модель вигідно відрізняється від попередніх машин «Козак». Перш за все, це найкраща прохідність по пересіченій місцевості. Незалежна підвіска всіх коліс, дорожній просвіт в 500 мм, хід підвіски в 260 мм. В результаті глибина подоланого броду збільшена до 1,2 м. Машина також має і збільшений до 1000 км запас ходу.

Відзначимо, що бронеавтомобіль Козак-2М1 був представлений широкій публіці ще в 2016 році. Машина має балістичний захист ПЗСА-5 по ДСТУ 3975. Повна маса становить 12 тонн. Модель розрахована на перевезення 8 осіб (2 чол. екіпаж + 6 десант). Козак-2М1 оснащується 5,9-літровим турбодизельним двигуном IVECO потужністю 280 к.с. і механічною, 6-ступінчастою коробкою передач ZF.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook