Автоновини

Volkswagen показав гоночний електрокар для рекорду на “Нюрбургринзі”

Фото: Volkswagen

Компанія Volkswagen розповіла про підготовку до рекорду «Північної петлі» «Нюрбургринга», який спробують встановити на гоночному електрокарі ID. R. Для цього німцям доведеться істотно модернізувати автомобіль, який брав участь в змаганні з підйому на гору Пайкс-Пік.

«Хоча довжина кола на “Нюрбургринзі “приблизно збігається з довжиною траси на Пайкс-Пік – близько 20 км, вимоги до аеродинаміці тут абсолютно інші, – підкреслив технічний директор Volkswagen Motorsport Франсуа-Ксав’є Демезон. – У США все вирішувала максимальна притискна сила. Однак на “Північній петлі” швидкості набагато вище, тому набагато важливіше забезпечити найбільш ефективний режим використання батареї за рахунок удосконалення аеродинаміки».

Так, Volkswagen ID. R обладнали новим заднім антикрилом зміненої конструкції, встановленим набагато нижче, ніж на версії для Пайкс-Пік. Крім того, інженери застосували гоночну технологію DRS з Формули-1, яка дозволяє змінювати кути атаки площині антикрила, тим самим зменшуючи аеродинамічний опір. Нарешті, фахівці оптимізують систему управління енергоспоживанням автомобіля.

Volkswagen ID. R був представлений на спеціальному заході у Франції в минулому році. Новинка отримала два електричні мотори, які в сумі розвивають 680 к. с. і 650 Нм крутного моменту. Маса автомобіля склала всього 1100 кілограмів. Гоночний електрокар здатний прискорюватися з місця до 100 км / год за 2,25 секунди.

Фото: Volkswagen

Влітку 2018 року Volkswagen ID. R встановив абсолютний рекорд в рамках змагань з підйому на гору Пайкс-Пік в США. Автомобіль під керуванням француза Ромена Дюма пройшов трасу за 7 хвилин 57,148 секунд. Таким чином, електрокар перевершив результат Себастьяна Льоба, який, а 2012 році за кермом Peugeot 208 показав результат 8 хвилин 13,878 секунд.

У заїзді на “Нюрбургринзі” автомобіль теж буде пілотувати Роменом Дюма. На даний момент рекорд треку серед повністю електричних автомобілів належить китайському NIO EP9, який пройшов коло за 6 хвилин 45,9 секунди, показавши середню швидкість майже 185 км на годину.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook