Автоновини

Опубліковані перші фотографії салону нового Ford Explorer

Фото: Autoblog

Фотошпигунам вперше вдалося зняти інтер’єр Ford Explorer шостого покоління. Знімки салону були опубліковані виданням Autoblog. Автомобіль отримає цифрову приладову панель, великий сенсорний дисплей і мультимедійну систему SYNC 3. Очікується, що прем’єра машини відбудеться на автосалоні в Детройті в січні.

За неофіційними даними, в основу позашляховика шостого покоління ляже нова модульна задньопривідна архітектура CD6. Більшість кузовних панелей будуть виконані зі сталі. Передбачається, що на цій же базі побудують нову модель компанії Lincoln, яка буде відрізнятися від Explorer більш розкішним виконанням.

У лінійку двигунів увійде та ж 2,3-літрова «турбочетвірка» EcoBoost, яка на нинішній моделі розвиває 284 сили. Нинішній 3,5-літровий атмосферник V6, що видає 294 сили, замінять новим, більш потужним агрегатом робочим об’ємом 3,3 літра.

Нарешті, на зміну топового 3,5-літрового мотора з двома турбінами прийде трилітровий бі-турбо V6, віддача якого перевищить 400 кінських сил. Таким агрегатом укомплектують спортивну модифікацію ST. Всі двигуни будуть працювати в парі з 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook