Автоновини Військова техніка

КрАЗ представив новий броньований автомобіль КрАЗ-Hulk та чимало інших моделей

Кременчуцький автомобільний завод здивував кількістю представлених моделей в рамках виставки “Зброя та безпека – 2018”, яка вчора стартувала в Києві, – передає Segodnya.

Крім Кременчуцького автозаводу, який розмістив на своїй експозиції перспективний сідельний тягач КрАЗ-6510 (6х6) з компонуванням “кабіна над двигуном” і автоматичною КП і броньований автомобіль КрАЗ-Hulk типу MRA, КрАЗи різних моделей в якості бази з встановленими різними спецнадбудовами експонуються на стендах провідних українських машинозаводів і підприємств ОПК.

Зокрема, Укроборонпром демонструє спеціальну апаратну СА-10У на базі всюдихода КрАЗ-63221, машину начальника штабу дивізіону і автопаливозаправник АПЗ-6,5-5233 на шасі КрАЗ-5233НЕ.

Чернігівський ремонтний завод представляє важкий механізований міст на шасі КрАЗ-63221 і понтонно-мостовий парк на шасі КрАЗ-255.
Шепетівський ремонтний завод показує бойову машину БМ-21 УМ на шасі КрАЗ-5401НЕ, завод “Іскра” – радіолокаційну станцію “Малахіт” і пожежну автоцистерну на КрАЗ-5401НЕ.

Раніше Житомирський бронетанковий завод розробив і втілив в метал модернізацію бронетранспортера БТР-70, який вперше був показаний в Києві на виставці “Зброя та безпека – 2018”.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook