Автоновини

Hyundai розсекретив дизайн водневої вантажівки

Фото: Hyundai

Компанія Hyundai опублікувала перше зображення нової вантажівки з силовою установкою на паливних елементах. Як повідомляє прес-служба корейського бренду, в продажу новинка повинна з’явитися в 2019 році. Чи з’явиться вантажівка в Європі поки невідомо. У компанії пообіцяли розкрити повністю свої плани в рамках виставки IAA Commercial Vehicles 2018.

Судячи по знімку, новинка отримає спойлер, боковий протектор і решітку радіатора, форма якої символізує водень. Всі технічні характеристики тягача поки тримаються в секреті. У силових установках на паливних елементах електрика виробляється в результаті хімічної реакції між воднем і киснем, а єдиним «вихлопом» є звичайна вода. Не виключається також, що автомобіль отримає напівавтономні системи управління.

У Hyundai вже є досвід в розробці водневих автомобілів. На початку 2018 року компанія представила серійний кросовер Nexo c силовою установкою на паливних осередках. Електричний агрегат розвиває 163 к.с., а запасу водню вистачає, щоб проїхати до 600 км без дозаправки.

Крім цього, Hyundai досяг угоди з Audi про об’єднання зусиль в області розробки автомобільних силових установок на водневих паливних елементах. Спільна робота над даними технологіями повинна наблизити момент масової появи подібних машин на дорогах.

Згідно з угодою, німецька і південнокорейська компанії обмінюватимуться патентами на розробки в області водневих технологій, а також нададуть одна одній доступ до відповідних компонентів.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook