Авто на єврономерах Автоновини

Розмитнення по-новому: скільки доведеться заплатити водіям єврономерів

Журналісти телеканалу ICTV підрахували, скільки буде коштувати в Україні розмитнення б / у автомобілів, якщо депутати Верховної Ради затвердять «законопроекти Юлії Южаніної», які мають номери 8487 і 8488.

Законопроекти, розроблені групою депутатів ВР на чолі з Юлією Южаніною, повинні спростити в нашій країні розмитнення автомобілів з іноземними номерами. Однак, не всі позитивно ставляться до цього законопроекту, вважаючи, що їх прийняття тільки збільшить вартість розмитнення. У липні депутати ВР вже прийняли в першому читанні законопроект про доступне розмитнення. Восени його повинні слухати вдруге.

Акциз

Згідно з пропозиціями Юлії Южаніної, базова ставка на автомобіль з бензиновим двигуном складе 50 євро, а з дизельним двигуном – на 25 євро більше. У них будуть коефіцієнти. Для нових автомобілів і тих авто, які були зроблені не пізніше, ніж 1 рік, коефіцієнт складе 1.
Додатково

Крім акцизу потрібно буде заплатити ще ПДВ, податок на ввезення і податок до Пенсійного фонду.

В цьому випадку п’ятирічний седан або універсал BMW 5-серії з 2,0 л двигуном, куплений в Литві, обійдеться українському автолюбителю в 18 280 доларів. У цю суму входить вартість автомобіля в Литві, акциз, митний збір, ПДВ і Пенсійний фонд. Причому сам цей BMW 520 коштує тільки 13 тис. євро.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook