Автоновини

Volvo відмовляється від дизельних двигунів

Фото: Volvo

Шведська компанія приєднується до європейського «клубу відмовників» від двигунів з екологічних причин.

Першою жертвою «екологізації» стане новий седан Volvo S60, запуск якого відбудеться до кінця поточного місяця. Чотирьохдверка стане першою моделлю шведської марки, позбавленої дизельного мотора.

У компанії пояснюють це черговим кроком у програмі «озеленення» і електрифікації силової гами, спрямованої на повну відмову від ДВЗ в майбутньому. Насправді ж, ймовірно, це викликано посиленням екологічних норм, що вимагають зниження викиду шкідливих речовин. Інвестиції в розробку нових, більш чистих дизелів, і модернізацію наявних, стають невигідними, з огляду на зниження популярності дизелів на ринку.

Виробник також заявляє, що всі нові моделі Volvo, які будуть випускатися з 2019 року, будуть доступні з «м’якими» бензиновими гібридними, бензиновими плагін-гібридними і електричними силовими установками. Так що, можна сказати, що Volvo повністю відмовляється від дизелів.

Volvo поки нічого не повідомив про плани на дизельні мотори в актуальних моделях. Нагадаємо, виробник використовує різні модифікації дволітрової «турбочетверкі». Чи доживуть ці двигуни до кінця життєвих циклів моделі, або їх теж поступово приберуть, не повідомляється.

До речі, компанія планує до 2025 року довести частку електромобілів в глобальних продажах до 50%. Такий анонс був зроблений в рамках Пекінського автосалону в поточному році. Правда, в продуктовій лінійці Volvo поки немає жодної повністю електричної моделі, так що, є над чим працювати.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook