Автоновини Військова техніка

Українська армія отримає унікальний транспорт

45-й експериментальний механічний завод у Вінниці нарешті почав отримувати військові замовлення від держави. Для армії тут вже розробили автомайстерні на колесах, а також паливозаправники.

Автомайстерні призначені для ремонту танків і БТР, а також для зарядки акумуляторних батарей в машинах, повідомляє Вініцькій інформаційний портал Veжа. На заводі кажуть – для їх підприємства це був справжній виклик. Складність полягала ще й в тому, що потрібно було розробити технічну документацію та інструкцію по експлуатації незвичайної машини, – розповідає директор заводу Микола Чумак.

Серед іншого майстерня може одночасно заряджати 36 автомобільних акумуляторних батарей – вона обладнана потужними генераторами і зарядками для акумуляторів. Інженери заводу кажуть: аналогів подібних апаратів в Україні немає.

Цього року завод планує підписати угоду з Міністерством оборони на ремонт техніки: вартість угоди буде представляти близько 25 мільйонів гривень.

Крім майстерень на 45-му також почали виготовляти паливозаправники: це перша техніка, яку створили на підприємстві за роки незалежності. Міноборони замовило 11 таких цистерн: п’ять вже зробили, до кінця року повинні виготовити ще шість.

 

ДЖЕРЕЛО: autocentre.ua

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook