Автоновини

Чому продати б / у авто в Україні стало складніше

Покупці віддають перевагу б / у авто з Європи – як на іноземних номерах, так і з розмитненням за пільговим акцизом.

Структура ринку б / у авто в Україні за останній час серйозно змінилася. Продати старий автомобіль за оголошенням стало значно складніше, повідомляє Auto-Consulting. На зменшення кількості покупців скаржаться як прості автомобілісти, так і перекупники.

Уживані авто на українській реєстрації беруть в основному або по знайомству, або за дуже низькою ціною. Основна причина – переорієнтація покупців на б / у авто з ЄС, яких стало значно більше в Україні. Причому мова йде як про авто на єврономерах, так і про транспортні засоби стандарту Євро-5, розмитнених за пільговим акцизом.

Безвізовий режим з Євросоюзом також вплинув на ситуацію, адже тепер не обов’язково користуватися послугами перегонщиків – можна самому з’їздити за авто в ЄС.

Всього за 2017 рік в Україні вперше зареєстрували 56 тис. старих легкових машин. Подібна ситуація також серйозно обвалила ціни на ринку автомобільного секонд-хенду. І це ще одна причина падіння попиту на б / у авто на українських номерах, адже багато власників не хочуть продавати машини за безцінь.

 

ДЖЕРЕЛО: autocentre.ua

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook