Автоновини

У Києві вводять нову форму паркувальних талонів

Департамент транспортної інфраструктури КМДА вводить нову форму паркувальних талонів, які будуть кріпитися на дзеркало заднього виду.

Як повідомляється на сайті департаменту, нові талони вводяться з ініціативи громадських активістів. Такі ж талони використовуються в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, що нові правила оплати паркувальних місць в Києві почали діяти 10 серпня поточного року. Водіїв зобов’язали вносити оплату одним з чотирьох безконтактних способів. При цьому функції паркувальників обмежили наданням допомоги водіям під час паркування транспортних засобів та роз’ясненням нових правил оплати.

Безготівковий розрахунок на парковках столиці було введено рішенням КМДА. Менш ніж за три місяці тільки оплата паркувальними талонами додатково принесла до міського бюджету 2 334 972 гривень.

Розпорядження КМДА, яке регламентує нові умови оплати, буде діяти до тих пір, поки Верховна Рада не прийме законопроект №5364, що стосується впорядкування паркування. Закон дозволить штрафувати водіїв, які ухиляються від оплати паркувальних місць.

Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook