X

Льюїс Хемілтон в четвертий раз завоював чемпіонство у Формулі-1

Пілот Mercedes став найтитулованішим британським спортсменом за всю історію змагання.

За підсумками Гран-прі Мексики пілот німецької команди Mercedes Льюїс Хемілтон завоював своє четверте чемпіонство у Формулі-1. Таким чином, гонщик тепер став найтитулованішим британським спортсменом за всю історію змагання.

При цьому Хемілтон за підсумками недільної гонки зайняв лише дев’яте місце. Під час виходу з третього повороту його болід здійснив контакт з Ferrari Себастьяна Феттеля, після чого обом гонщикам довелося їхати в бокси і відновлювати гонку вже з 19- і 20-го місця.

У підсумку Феттель зміг піднятися на 4-у позицію, а Хемілтон фінішував лише дев’ятим, однак цього виявилося достатнім, щоб завоювати чемпіонство. Що стосується переможця мексиканського Гран-прі, то ним став пілот Red Bull Макс Ферстаппен. На другому місці фінішував гонщик Mercedes Валттері Боттас, а на третьому – представник команди Ferrari Кімі Райкконен.