Автоновини

ЗАЗ продавав українцям «Ланоси» в два рази дорожче, ніж росіянам

Для України продукція запорізького підприємства коштувала набагато дорожче. Результати порівняльного аналізу цін на базові комплектації найпопулярніших моделей машин в Україні і Росії показали, що для наших громадян автомобілі коштували значно дорожче.

За результатами періоду 2016 року, а також першої половини 2017 року середня вартість автомобіля ZAZ Lanos в Українській державі склала 9 тисяч 600 доларів, в той час як в Російській Федерації за таку ж збірку просили всього 5 тисяч 100 доларів. У глобальній павутині розміщені результати порівняльного аналізу розцінок на автомобільну продукцію.

Згідно з опублікованими даними порівняльного аналізу, начальники ЗАЗ для жителів України підвищували ціни на автомобілі моделі Lanos. Російські ж автолюбителі набували транспортні засоби за значно меншим розцінками. Таким чином, українські автолюбителі віддавали за автомобілі близько 9 600 доларів. Для російською ринку автомобіль продавали за 5,1 тис. доларів.

Фахівці не змогли відшукати причину подібної розбіжності вартості. З’ясувалося, що покупка транспорту від українського виробника для громадян України виходила дорожче, ніж водіям з РФ.

У таблиці чітко видно, що наші громадяни змушені помітно переплачувати за більшість популярних машин в порівнянні з громадянами Росії.

Загрузка...

Про автора

Антон Кучепінков

Антон Кучепінков

2 Коментарів

Натисніть тут

  • Вот вам и ответ ! Почему украинцы покупают поддержаные машины в Литве и Польше ! Украинцам порошенковский и лановский хлам никому не нужен и даром !

    • Так и россияне не сильно то и берут эти “консервные банки”. Они им и за дорма не нужны.

Загрузка...

Ми в Facebook