Авто на єврономерах

Точка кипіння автовласників на євро номерах досягнута

Прецедент, який триває тривалий термін, між владою і автовласниками на євро номерах досяг своєї критичної точки після позагласної вказівки поліції, приділяти особливу увагу таким авто.

Так само підлила олії у вогонь служба ДФС України розробивши і подавши законопроект, який передбачає нові штрафи за використання авто з іноземною реєстрацією. У зв’язку з цим власники даних авто, втомлені оборонятися поодинці змушені об’єднатися в громадські організації і захищати свої права, які дани нам конституцією України.

Хотілося б ще раз зробити акцент на абсурдності ситуації, яка створена за «кращими» традиціями нашої держави, завдяки кільком олігархічним родинам, що захищають свої бізнес інтереси, незважаючи на потреби мільйонів простих смертних. Інтереси яких захищають наші чиновники і депутати, замість того що б виконувати волю народу.

Це одна з безлічі, але вже дуже вагома проблема, об’єднала тисячі людей з усіх регіонів України. Одне з таких об’єднань у вигляді громадської організації «Авто Еро Сіла» анонсувала свою 100 тисячну акцію під стінами Верховної Ради України на 06 вересня 2017 року. Також вони закликають всі громадські організації і не байдужих громадян приєднається до цієї акції  і захистити свої погляди. Акція буде спрямована проти відбору у громадян України автомобілів на європейській реєстрації та прийняття депутатами законопроектів  які дозволять за адекватною ціною розмитнити такі авто.

Загрузка...

Про автора

Александр Сніжок

Александр Сніжок

3 Коментарів

Натисніть тут

  • апЯть собраться чтобы только попи#деть и попиарить ” Автоеврпосилу ” и их руководство ? … Шины жечь будем под КМУ ? … а иначе нет смысла ходить ( имхо )

    • Та не только шины попалить можно. Готов пожертвовать и железяку хоть на бляхах, хоть на укр номерах .

  • Эту шоблу пора гнать, с Автоевросилой или без пофиг! Если ребята поднимут массы и сделают результат. Украинский народ только спасибо скажет!

Загрузка...

Ми в Facebook