Автоновини

У більшості кросоверов виявлено проблеми з фарами

Американський страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) провів чергові тести фар головного світла кросоверів і позашляховиків. Як і в минулому році велика кількість моделей провалили тести, заробивши оцінку «Погано». Всього було перевірено фари в 79 моделях, причому в різних комплектаціях, які відрізняються типом фар.

У IIHS перевіряли яскравість фар, довжину і розподіл світлового пучка, адаптивні функції і роботу допоміжної електроніки.

Кросоверів, які отримали оцінку «Добре» виявилося всього два. Це Hyundai Santa Fe,  і Volvo XC60 першого покоління. Причому в останнього ксенон є лише для ближнього світла. А корейський кросовер отримав високу оцінку в версії з опціонними адаптивними біксеноновими фарами.

Ще дванадцять моделей отримали оцінку «Задовільно». Причому тут виявилися і масові моделі з галогенними фарами і дорогі преміальні кросовери. Стільки ж (12) кросоверів і позашляховиків отримали оцінку «На межі допустимого» (Marginal). Нарешті, аж одинадцять моделей отримали оцінку «Погано».

У IIHS кажуть, що знов не виявили залежності якості фар від типу їх джерела (галоген, ксенон або світлодіоди). Однак відзначили, що позитивні оцінки отримали фари з проекційними лінзами.

Поділитися цим!
Загрузка...
Загрузка...

Ми в Facebook